Yogasana

Hatha Yoga, Bu derslerde duruşlar içinde güç, esneklik, denge ve hiza sağlamayı amaçlarken her nefeste duruş içindeki meditatif hali deneyimliyoruz.

Vinyasa Yoga, Akıcı olan bu derslerde nefes ve hareket bu akışın içinde deneyimleniyor.

Yin Yoga, Duruşlarda uzun süre kalarak bağ doku üzerine yoğunlaştığımız bu derslerle bedenimiz için iyileştirici bir çalışma yaparız.

Restoratif Yoga ,Bu dersler beden ve zihnin rahatlaması temel alınarak onarıcı ve yenileyici pozlar içeren bir yoga çalışmasıdır. Bloklar, battaniyeler, kayışlar, göz yastıkları gibi birçok malzemenin kullanıldığı bu derslerde bedeni ne kadar desteklersek o kadar derin gevşeme duygusu beraberinde hissedilmeye başlanıyor.
Sakinlik, dinginlik doğamızken hem fiziksel, hem duygusal hem de zihinsel anlamda farkında olarak ya da olmayarak çok fazla biriktirmeye ve tutmaya başladığımız bu gerginlik, stres niye sorusunun cevabını Restoratif Yoga çalışmaları boyunca ‘ Nasıl biraz daha bırakabiliriz? ‘ diyerek araştırmaya başlıyoruz. Çabasızlığın içindeki gevşemeyi ve salınımlarını deneyimliyoruz.

 Aldığım tüm eğitimlerin ışığında harmanladığım derslerimde kelimelerin ötesinde bedenlerimizle de iletişime geçerek, bedenlerimize nazik davranıp, sınırlarımızı kabul edip derinleşerek yoga yapıyoruz. Nefes çalışmaları ve meditasyon teknikleri ile de bedeni, nefesi ve zihni dengeliyoruz.